Įkrovimo stotelės

Morek Ev 22 Kw Išmanioji Įkrovimo Stotelė

Morek EV 22 kW išmanioji įkrovimo stotelė

nuo 27,02 €/mėn.

Sutartis 36 mėn
Pradinė įmoka 0 €

672.15
Morek EV 22 kW išmanioji įkrovimo stotelė

Praktiškas dizainas

Kompaktiškas klasikinės formos korpusas dailiai atrodys ant kiekvieno fasado ir neatkreips į save perteklinio dėmesio. IP55 atsparumas dulkėms ir drėgmei bei net iki -30°C siekianti darbinė temperatūra leis šią stotelę montuoti tiek lauke, tiek garažo viduje.

Patogus ekranas

Ar mano krovimas jau prasidėjo? Kokia galia kraunasi mano elektromobilis? Šios informacijos nebereikia ieškoti išmaniojo telefono programėlėje, nes ją galite matyti stotelės 3,8 colio ekrane.

Morek EV 22 kW išmanioji įkrovimo stotelė
Morek EV 22 kW išmanioji įkrovimo stotelė

Dinaminis galios valdymas ir integracija su saulės elektrine

Jei neturite galingo elektros įvado, Morek EV išmanioji įkrovimo stotelė su papildomai įsigyjamu CT srovės transformatorių komplektu arba „Eastron SDM54-M/-MB/-2T“ išmaniuoju skaitikliu gali šią problemą išspręsti. Kai pastato naudojama galia pakils, Morek EV sumažins krovimo galią, todėl daugiau niekada nebereikės jaudintis dėl „išmuštų skaitiklių“. Šie priedai taip pat įgalina integraciją su saulės elektrine, kurios dėka galite iki maksimumo sumažinti perteklinės pagamintos energijos atidavimą į tinklą,

Krovimas pagal biržos kainą

Jei turite su „NordPool“ biržą susietą elektros planą, Morek EV išmanioji įkrovimo stotelė padės išnaudoti visus jo privalumus. Stotelės valdymui naudojamoje „Vool“ programėlėje maksimalią priimtiną kilovatvalandės kainą, aplikacijos algoritmas automatiškai sudėlios krovimo tvarkaraštį taip, kad išleistumėte kaip įmanoma mažiau, tačiau į kelionę taip pat pajudėtumėte ir su įkrauta baterija.

Morek EV 22 kW išmanioji įkrovimo stotelė