ĮKROVIMAS NAMUOSE

Pilna baterija visada, kai to reikia

Turbūt nėra nieko geriau, nei kiekvieną rytą iš namų pajudėti su visiškai įkrauta automobilio baterija. Daugiau nebereikia gaišti laiko eilėse prie viešųjų įkrovimo vietų, nes tai sklandžiai ir be jokių pastangų galite atlikti savo namuose. Evioni siūlomos buitinės įkrovimo stotelės leidžia elektromobilio akumuliatorių įkrauti greičiau ir saugiau, realiu laiku kontroliuoti šio proceso eigą bei sutaupyti pinigų.

Kainuoja mažiau, nei įsivaizduojate.

Visuomenėje sklando populiarus mitas, kad įkrovimo stotelė namuose yra prabanga ar bent jau brangus malonumas. Vis dėlto tai yra visiška netiesa. Privačiam būstui skirtų išmaniausių Evioni stotelių kaina prasideda vos nuo 821 euro

Galime įdiegti praktiškai bet kur.

Privatus namas, kotedžas, daugiabutis, sodas ar sodyba - Evioni siūlo plačiausią kiekvienam būsto tipui tinkamų stotelių pasirinkimą. Daug greitesnis įkrovimas. Mūsų siūlomos stotelės elektromobilio bateriją įkrauna nuo 2 iki 6 kartų greičiau, nei įkrovimui naudojant buitinį elektros lizdą, todėl iš namų niekada nepajudėsite su tuščia baterija.

Ramybė dėl saugumo.

Buitiniai elektros lizdai nėra pritaikyti nuolat tiekti elektromobilio įkrovimui būtiną aukštą srovės lygį, todėl gali perkaisti ir sukelti gaisrą. Evioni diegiamos stotelės padeda to išvengti ir yra maksimaliai saugios būsto elektros instaliacijai.

Ilgaamžiškumas.

Evioni diegiamos stotelės yra sertifikuotos įkrauti visų markių elektromobilius ir hibridus, o nuolat atnaujinama jų programinė įranga užtikrins suderinamumą ir su visais ateityje pasirodysiančiais modeliais.

Sumažėjusios išlaidos įkrovimui.

Išmani įkrovimo stotelių programinė įranga leidžia nustatyti, kad įkrovimas vyktų tik pradėjus galioti naktiniam tarifui, o pačios stotelės gali būti integruojamos su saulės kolektorių sistema. Taip išlaidos elektromobilio įkrovimui gali sumažėti net kelis kartus

Elektromobilio įkrovimas. Palengvintas technologijų.