„Transporto elektrifikacijos ateitį transformuojame į jau šiandien jūsų kieme stovinčią dabartį.”

Ignas Petrikonis - CEO

Kompanijos vizija

Savo įkrovimo revoliuciją pasitikite šiandien.

Evioni keičia nusistovėjusį požiūrį į elektromobilių įkrovimą, savo klientams siūlydama unikalius, rinkoje lygių neturinčius įkrovimo sprendimus ir pažangią jų administravimo sistemą.

Būdami priešakyje kartu su naujausiomis technologijomis, siekiame elektromobilio įkrovimo procesą supaprastinti tiek, kad jis būtų toks pat paprastas, kaip ir naudojimasis išmaniuoju telefonu.

Esame įsitikinę, kad kiekviena situacija reikalauja individualaus požiūrio, todėl panaudodami aukštą mūsų ekspertų kompetenciją visada parenkame geriausiai kliento poreikius ir lūkesčius tenkinantį įkrovimo sprendimą.

MŪSŲ VERTYBĖS

Kuriančios vertę Jums.

Lankstumas

Bendrarbiaudami su savo klientais, maksimaliai atsižvelgiame į jų situaciją. Esame pasiruošę veikti lanksčiai bei sulaužyti visus įmanomus rėmus, kad rastume kiekvieną tenkinantį įkrovimo sprendimą.

Išmanumas

Tikime, kad pažangiausios technologijos yra pagrindinis ginklas prieš bet kokius su elektromobilio įkrovimu susijusius rūpesčius. Dėl šios priežasties savo veikloje pasitelkiame pačias karščiausias inovacijas ir nesustojame ieškoti naujų.

Tvarumas

Esame tvaraus judėjimo ambasadoriai, todėl dedame visas pastangas norėdami palengvinti visuomenės perėjimą prie elektrinio transporto. Taip pat savo veikloje naudojame tik tvarius produktus, kurie taupo energiją ir tarnauja ilgus metus.

PRIPAŽINIMAS

Mūsų sprendimais pasitiki automobilių pramonės grandai