Įkrovimo stotelės

Įkrovimo Stotelė Easee Charge 1,4-22 Kw

Įkrovimo stotelė Easee Charge 1,4-22 kW

Pasirinkite spalvą

nuo 30,83 €/mėn.

Sutartis 36 mėn
Pradinė įmoka 0 €

767
Įkrovimo stotelė Easee Charge 1,4-22 kW

Norvegiška kokybė Lietuvos klimatui

Easee stotelės gaminamos ten, kur orai nelepina - Norvegijoje. Dėl to galite būti tikri, jog šio gamintojo stotelėms nebaisus nei lietuviškas lietus, nei sniegas ar speigas. Easee pastangas patvirtina rinkoje pirmaujantis IP56 atsparumo sertifikatas, šias stoteles išskiriantis iš visų kitų.

Vietą ir spalvą renkatės jūs

Easee stotelė už kitus įkroviklius mažesnė net 69% ir sveria vos 1,5 kg. Tai leidžia stotelės vietą rinktis jums, o ne atvirkščiai. Garažo vidus, namo fasadas, stulpas ar uola - viskas priklauso nuo jūsų norų ir fantazijos. Na, o tam, kad stotelė neiškristų iš konteksto, jos spalvą galite rinktis net iš 5 variantų - baltos, antracito, raudonos, mėlynos ir juodos.

Įkrovimo stotelė Easee Charge 1,4-22 kW
Įkrovimo stotelė Easee Charge 1,4-22 kW

Stotelė, prisitaikanti prie automobilio

Renkantis kitų gamintojų stoteles, dažnai tenka sukti galvą, kuris galios variantas tinkamiausias mūsų automobiliui. Easee tai atlieka už mus - visos Norvegijos gamintojo stotelės palaiko tiek vienfazį, tiek dvifazį ar trifazį krovimą bei geba prisitaikyti prie automobilio poreikių ir įvado resursų. Stotelės galia automatiškai reguliuojama 1,4-22 kW ribose.

Easee leis ramiai miegoti

Easee stotelės atitinka naujausius elektrinės saugos standartus bei pasižymi net trijų pakopų apsauga. Integruotas įžeminimas, apsauga nuo kintamos ir nuolatinis srovės nuotėkio - viskas saugiausiam įmanomam įkrovimui ir nelaimingų atsitikimų prevencijai. Tuo metu integruota nuolatinio kabelio rakinimo funkcija atbaidys vagis.

Įkrovimo stotelė Easee Charge 1,4-22 kW

Įkrovimo stotelės ribas peržengiantis išmanumas

Kiek kilovatvalandžių buvo įkrauta per paskutinį mėnesį, kiek kainavo įkrovimas, kiek saulės energijos buvo panaudota įkrovimui? Į visus šiuos klausimus atsakys Easee programėlė. Įkrovimo stotelė su ja ryšį palaiko per Wi-Fi tinklą, o jei jo nėra, įkroviklis naudos integruotą SIM kortelę, kurios suteikiamas mobilusis ryšys bus nemokamas visą gyvenimą.

Efektyviausias dinaminis galios valdymas

Pamirškite brangius išmaniuosius skaitiklis ir jų įrengimui reikalingą sudėtingą skydinės perrinkimą. Atskirai parduodamas Easee Equalizer priedas jungiamas prie ESO apskaitos skaitiklio P1 sąsajos ir informaciją apie elektros įvado apkrovą stotelei perduoda belaidžiu būdu.

Giliausia integracija su saulės elektrine

Jei turite nuosavą saulės elektrinę ir norite kuo daugiau jos žalios bei nemokamos energijos panaudoti EV įkrovimui, įsigiję Easee Equalizer Amp priedą, stotelę galėsite tiesiogiai sujungti su inverteriu. Juk kas nenorėtų važinėti už kurą nemokant nė cento?

Kelios stotelės namuose - ne problema

Jei šeimoje ar įmonėje turite kelis automobilius, kuriems reikia atskirų stotelių - Easee siūlo geriausią sprendimą. Gamintojas leidžia ant vieno saugiklio sujungti tris stoteles, kurios tarpusavyje galią skirstysis taip, kad neperžengtų skaitiklio limito.

Aukščiausia aptarnavimo kokybė

Easee stotelės ne tik lengviau ir greičiau įdiegiamos už kitas, bet ir pasižymi geriausia aptarnavimo kokybe. Jų veikimą nuolat gali stebėti ne tik pats vartotojas, bet ir Easee bei Evioni. Tai leidžia maksimaliai greitai spręsti iškylančias problemas ir gedimus. Nuo pastarųjų saugo ir rinkoje pirmaujanti 3 metų garantija