Įkrovimo stotelės

Įkrovimo Stotelė Wallbox Pulsar Plus 7,4Kw

nuo 29,99 €/mėn.

Sutartis 36 mėn
Pradinė įmoka 0 €

746

Mes susisieksime

Parašykite mums

Norint įsigyti šią prekę, mums reikia pasitikslinti keletą dalykų. Palikite savo kontaktus ir netrukus su Jumis susisieksime.

Įkrovimo stotelė Wallbox Pulsar Plus 7,4kW

Dizainas

Pamirškite įkrovimo stoteles, kurios užima pusę garažo ar namo sienos. „Wallbox” inžinieriai visus vidinius įrenginio komponentus sugebėjo sutalpinti viename mažiausių korpusų rinkoje, todėl šiai stotelei vietą galima atrasti visur, kur tik pageidausite. Be to, „Pulsar Plus” nėra tik dar viena juoda dėžutė - jos išorę puošia šviečianti LED lempučių juostelė, kuri iš toli informuoja apie įkrovimo stadiją ir veikimo režimą.

Atsibodo nuolat iš elektromobilio bagažinės traukti įkrovimo laidą? „Pulsar Plus” parduodama su integruotu universaliu įkrovimo kabeliu, todėl grįžus namo pakaks vienu rankos judesiu įjungti jį į automobilio įkrovimo lizdą. Daugiau jokio laiko gaišimo ir laidų vyniojimo!

Patikimumas

Turbūt niekas nenori iš namų išvažiuoti su tuščia elektromobilio baterija, tiesa? „Wallbox” inžinieriai pasistengė, kad „Pulsar Plus” savininkams taip niekada nenutiktų. IP54 sertifikatas užtikrina apsaugą nuo dulkių ir drėgmės, todėl šiai stotelei nebaisios nei liūtys, nei audros.

„Pulsar Plus” pritaikyta veikti net ir tada, kai už lango spigina speigas ar deginanti kaitra. Ši stotelė elektromobilius gali įkrauti tiek -25°C šaltyje, tiek +40°C karštyje. Kadangi korpusas atsparus rūdims ir UV spinduliams, „Pulsar Plus” galima statyti tiek vidiniuose ar požeminiuose garažuose, tiek atvirose erdvėse.

Įkrovimo stotelė Wallbox Pulsar Plus 7,4kW
Įkrovimo stotelė Wallbox Pulsar Plus 7,4kW

Įkrovimas

„Wallbox Pulsar Plus” siūloma trijų galios konfigūracijų. Turintiems vienfazį elektros įvadą tinkamas 7,4 kW variantas, o esant trifaziui – galima rinktis iš 11 kW ar 22 kW versijų. Pastaroji versija leis maksimaliu kintamos srovės greičiu įkrauti visus rinkoje esančius elektromobilius.

„Wallbox” bendradarbiauja praktiškai su visais pasaulio elektromobilių gamintojais, įskaitant „Tesla”, „Porsche”, „Volkswagen”, „Nissan”, „BMW”, „Mercedes-Benz”, „Kia”, „Hyundai”, „Fiat”, „Peugeot” ir kt. Tai garantuoja sveikiausią ir saugiausią įkrovimą Jūsų elektromobiliui.

Valdymas

Ar mano elektromobilis jau baigė krautis? Kiek kilovatvalandžių energijos šį mėnesį sunaudota elektromobilio įkrovimui? Kiek eurų kainavo paskutinis įkrovimas? Į visus šiuos klausimus „Pulsar Plus” turi atsakymą. Apsilankykite išmaniajam telefonui skirtoje „myWallbox” programėlėje arba specialiame internetiniame puslapyje ir visą statistiką rasite vos keliais mygtuko paspaudimais. „Pulsar Plus” taip pat suderinama su „Google Home” ir „Amazon Alexa” išmaniųjų namų sistemomis.

Ši stotelė gali pasirūpinti, jog ja nepasinaudotų pašaliniai asmenys - ji pradės veikti tada, kai tai aktyvuosite išmaniajame telefone. Be to, „myWallbox” programėlėje galite suprogramuoti, kad įkrovimas automatiškai vyktų tik tam tikromis valandomis - taip pasinaudosite pigesniu naktiniu elektros tarifu ir sutaupysite pinigų įkrovimui.

Įkrovimo stotelė Wallbox Pulsar Plus 7,4kW

Saugumas

„Pulsar Plus” montuojamos apsauginės sistemos apsaugo nuo viršsrovių, srovės nuotėkio ir kitų nepalankių incidentų, todėl stotelė yra saugi pastato elektros instaliacijai ir automobiliui.

„Power Boost”* funkcija nuolat stebi kitų įrenginių ir pastato energijos suvartojimą bei, šiems išaugus, akimirksniu sumažina įkrovimo galią. Išmaniai skirstomi energijos resursai apsaugo nuo pastate dingusios šviesos ir leidžia įrengti galingą įkrovimo stotelę net ir ribotą elektros įvado galią turinčioje teritorijoje.

*Reikalingas išmanus elektros skaitiklis

Tvarumas

„Pulsar Plus” nuolat gauna programinės įrangos atnaujinimus, kurie pagerina veikimą, valdymą ir užtikrina suderinamumą su visais ateityje pasirodysiančiais automobilių modeliais. Tuo metu kokybiški komponentai leis stotelei tarnauti daugybę metų bei nekeisti jos net ir tada, kai įsigysite naują elektromobilį.

Integracija su saulės baterijomis

Kas nenorėtų savo elektromobilio įkrauti nemokama saulės energija? „Wallbox Pulsar Plus” pasižymi „Eco-Smart”* funkcionalumu, kuris leidžia šią stotelę integruoti su ant jūsų pastato įrengtomis saulės baterijomis.

„Eco-Smart” turi du režimus – „Full-Green Mode” ir „Eco Mode”. Nustačius pirmąjį, stotelė nenaudos elektros iš tinklo ir jūsų EV pradės krauti tik tada, kai saulės baterijos generuos pakankamą energijos kiekį. Tuo metu „Eco Mode” režime stotelė aptiks momentiškai nesunaudojamą saulės baterijų sugeneruotos energijos perteklių ir jį, kartu su energija iš tinklo, panaudos EV įkrovimui.

*Reikalingas išmanus elektros skaitiklis