Įkrovimo stotelės

Įkrovimo Stotelė Wallbox Pulsar Max 22Kw

Įkrovimo stotelė Wallbox Pulsar Max 22kW

Pasirinkite spalvą

Pasirinkite laido ilgį

nuo 29,82 €/mėn.

Sutartis 36 mėn
Pradinė įmoka 0 €

742
Įkrovimo stotelė Wallbox Pulsar Max 22kW

Atnaujintas dizainas

„Wallbox” inžinieriai atnaujinimo „Pulsar Max” dizainą, išlaikydami geriausias gaminio savybes. Nuo šiol stotelę dengia brangesnis įbrėžimams atsparus plastikas, o jos tvirtinimui prie sienos ar stulpo naudojamas specialus rėmas. Laimė, net ir po šių modifikacijų „Pulsar Max” išlaikė kompaktišką formą ir dailią LED lempučių juostelę, kuri iš toli informuoja apie įkrovimo stadiją ir veikimo režimą.

Dar geresnis valdymas

„Pulsar Max” viduje gamintojas sumontavo naują lustų rinkinį, vartotojui suteikiantį subtilių, bet itin reikalingų patobulinimų. Dar greitesnė stotelės sąsaja su telefonu, valdymas balsu per „Amazon Alexa” ir „Google Assistant” bei stabiliau veikianti bene geriausia programėlė rinkoje.

Įkrovimo stotelė Wallbox Pulsar Max 22kW
Įkrovimo stotelė Wallbox Pulsar Max 22kW

Patikimumas

Turbūt niekas nenori iš namų išvažiuoti su tuščia elektromobilio baterija, tiesa? „Wallbox” inžinieriai pasistengė, kad „Pulsar Max” savininkams taip niekada nenutiktų. IP54 sertifikatas užtikrina apsaugą nuo dulkių ir drėgmės, todėl šiai stotelei nebaisios nei liūtys, nei audros.

Įkrovimas

„Wallbox Pulsar Max” siūloma trijų galios konfigūracijų. Turintiems vienfazį elektros įvadą tinkamas 7,4 kW variantas, o esant trifaziui – galima rinktis iš 11 kW ar 22 kW versijų. Pastaroji versija leis maksimaliu kintamos srovės greičiu įkrauti visus rinkoje esančius elektromobilius.

Įkrovimo stotelė Wallbox Pulsar Max 22kW

Saugumas

„Pulsar Max” montuojamos apsauginės sistemos apsaugo nuo viršsrovių, srovės nuotėkio ir kitų nepalankių incidentų, todėl įkrovimo stotelė yra saugi pastato elektros instaliacijai ir automobiliui.

Tvarumas

„Pulsar Max” nuolat gauna programinės įrangos atnaujinimus, kurie pagerina veikimą, valdymą ir užtikrina suderinamumą su visais ateityje pasirodysiančiais automobilių modeliais. Tuo metu kokybiški komponentai leis stotelei tarnauti daugybę metų bei nekeisti jos net ir tada, kai įsigysite naują elektromobilį.

Dinaminis galios valdymas

„Power Boost”* funkcija nuolat stebi kitų įrenginių ir pastato energijos suvartojimą bei, šiems išaugus, akimirksniu sumažina įkrovimo galią. Išmaniai skirstomi energijos resursai apsaugo nuo pastate dingusios šviesos ir leidžia įrengti galingą įkrovimo stotelę net ir ribotą elektros įvado galią turinčioje teritorijoje.

*Reikalingas „Carlo Gavazzi EM340” išmanusis skaitiklis

Integracija su saulės elektrine

„Eco-Smart” funkcija turi du režimus – „Full-Green Mode” ir „Eco Mode”. Nustačius pirmąjį, stotelė nenaudos elektros iš tinklo ir jūsų EV pradės krauti tik tada, kai saulės baterijos generuos pakankamą energijos kiekį. Tuo metu „Eco Mode” režime stotelė aptiks momentiškai nesunaudojamą saulės baterijų sugeneruotos energijos perteklių ir jį, kartu su energija iš tinklo, panaudos EV įkrovimui.

*Reikalingas „Carlo Gavazzi EM340” išmanusis skaitiklis