Įkrovimo stotelės

Įkrovimo Stotelė Wallbox Copper Sb 11 Kw

Įkrovimo stotelė Wallbox Copper SB 11 kW

nuo 33,16 €/mėn.

Sutartis 36 mėn
Pradinė įmoka 0 €

825
Įkrovimo stotelė Wallbox Copper SB 11 kW

Dizainas

Korpusą dengiantis prabangus juodos spalvos grūdintas stiklas ir grakšti forma išskiria „Copper SB” iš kitų įkrovimo stotelių bei laužo nusistovėjusius rinkos standartus. Nesvarbu, ar „Copper SB” montuosite ant sienos ar ant atskirai įsigyjamo stovo, šis elegantiškas dizainas puoš kiekvieno pastato eksterjerą ir tinkamai reprezentuos Jūsų įmonę.

Atsparumas

„Wallbox Copper SB” ne tik daili, bet ir pritaikyta veikti atšiauriomis Lietuvos klimato sąlygomis. Ši stotelė elektromobilius gali krauti tiek -25°C šaltyje, tiek +40°C karštyje, todėl ja galėsite pasitikėti visais metų laikais. Tuo metu IP55 standartas užtikrina, kad „Copper SB” nebaisios net ir didžiausios liūtys, o IK08 garantuoja apsaugą nuo krušos bei vandalų smūgių.

Visa tai leidžia stotelę įrengti ne tik vidiniuose ar požeminiuose garažuose, bet ir atvirose stovėjimo aikštelėse bei privačiuose kiemuose. Tokios plačios instaliacijos galimybės realybe paverčia elektromobilio įkrovimą ten, kur iki šiol jis buvo neįmanomas.

Įkrovimo stotelė Wallbox Copper SB 11 kW
Įkrovimo stotelė Wallbox Copper SB 11 kW

Įkrovimas

„Wallbox Copper SB” siūloma trijų galios konfigūracijų. Turintiems vienfazį elektros įvadą tinkamas 7,4 kW variantas, o esant trifaziui – galima rinktis iš 11 kW ar 22 kW versijų. Pastaroji versija leis maksimaliu kintamos srovės greičiu įkrauti visus rinkoje esančius elektromobilius.

„Power Boost” funkcija nuolat stebi kitų įrenginių ir pastato energijos suvartojimą bei, šiems išaugus, akimirksniu sumažina įkrovimo galią. Išmaniai skirstomi energijos resursai apsaugo nuo pastate dingusios šviesos ir leidžia įrengti daug įkrovimo stotelių net ir ribotą elektros įvado galią turinčiose teritorijose.

Universalumas

Stotelėje esantis „Type 2” lizdas tinkamas visiems pastaraisiais metais Europos rinkai pagamintiems elektromobiliams, todėl stotele galės pasinaudoti visi Jūsų kompanijos darbuotojai, klientai ir svečiai.

„Wallbox” bendradarbiauja praktiškai su visais pasaulio elektromobilių gamintojais, įskaitant „Tesla”, „Porsche”, „Volkswagen”, „Nissan”, „BMW”, „Mercedes-Benz”, „Kia”, „Hyundai”, „Fiat”, „Peugeot” ir kt. Tai garantuoja sveikiausią ir saugiausią įkrovimą Jūsų elektromobiliui.

Įkrovimo stotelė Wallbox Copper SB 11 kW

Valdymas

„Wallbox Copper SB” palaiko net keletą vartotojo identifikavimo metodų. Įkrovimas gali būti pradėtas prie skaitiklio pridėjus RFID kortelę arba paspaudus mygtuką „MyWallbox” išmaniojo telefono programėlėje. Taip stotele nepasinaudos pašaliniai asmenys.

Kadangi „Copper SB” yra nuolat prijungta prie interneto, naudojant „Ethernet” kabelį, Wi-Fi arba 4G, įkrovimo statistiką galima sekti „MyWallbox” internetiniame puslapyje ar išmaniojo telefono aplikacijoje. Taip galėsite stebėti kiekvieno vartotojo sunaudojamą energijos kiekį ir automatiškai apskaičiuotas išlaidas įkrovimui.

Patikimumas

„Wallbox Copper SB” gamybai naudojami rinkoje lyderiaujančių tiekėjų pagaminti komponentai, todėl įkrovimo stotelė patikimai tarnaus daugybę metų. Tai patvirtina vos 0,1% siekiantis sutrikimų dažnis ir 3 metų pratęsta gamintojo garantija.

„Copper SB” nuolat gauna programinės įrangos atnaujinimus, kurie pagerina veikimą, valdymą ir užtikrina suderinamumą su visais ateityje pasirodysiančiais elektromobiliais. Be to, didžioji dalis įkrovimo stotelės veikimo sutrikimų gali būti nustatyta ir panaikinta nuotoliniu būdu, todėl nebūtina jos numontuoti.

Integracija su saulės baterijomis

Kas nenorėtų savo elektromobilio įkrauti nemokama saulės energija? „Wallbox Copper SB” pasižymi „Eco-Smart” funkcionalumu, kuris leidžia šią stotelę integruoti su ant jūsų pastato įrengtomis saulės baterijomis.

„Eco-Smart” turi du režimus – „Full-Green Mode” ir „Eco Mode”. Nustačius pirmąjį, stotelė nenaudos elektros iš tinklo ir jūsų EV pradės krauti tik tada, kai saulės baterijos generuos pakankamą energijos kiekį. Tuo metu „Eco Mode” režime stotelė aptiks momentiškai nesunaudojamą saulės baterijų sugeneruotos energijos perteklių ir jį, kartu su energija iš tinklo, panaudos EV įkrovimui.