Įkrovimo stotelės

Įkrovimo Stotelė Wallbox Commander 2 22Kw

Įkrovimo stotelė Wallbox Commander 2 22kW

Pasirinkite spalvą

Pasirinkite laido ilgį

nuo 42,69 €/mėn.

Sutartis 36 mėn
Pradinė įmoka 0 €

1062
Įkrovimo stotelė Wallbox Commander 2 22kW

Dizainas

Daugiau jokių nuobodžių dėžučių. „Commander 2” priekinėje dalyje montuojamas ekranas suteikia stotelei ypač modernią išvaizdą, kaustančią aplinkinių žvilgsnius ir puošiančią kiekvieną aplinką, kurioje įkroviklis yra įdiegiamas. Ekraną galima suprogramuoti rodyti Jūsų bendrovės logotipą ar norimą vaizdą, kas leis tinkamai reprezentuoti jūsų įmonę ar būstą.

Tuo metu nedideli korpuso matmenys ir platus tvirtinimo būdo pasirinkimas leis „Commander 2” sumontuoti praktiškai visur, kur tik pageidausite. Pirkėjams siūlomi juodos ir baltos spalvų „Commander 2” korpuso variantai bei kiekvienam klientui pagal užsakymą gaminamas stovas, leidžiantis šią stotelę tvirtinti ne tik ant sienos, bet ir atvirose erdvėse.

Atsparumas

„Wallbox Commander 2” ne tik daili, bet ir pritaikyta veikti atšiauriomis Lietuvos klimato sąlygomis. Ši stotelė elektromobilius gali krauti tiek -25°C šaltyje, tiek +40°C karštyje, todėl ja galėsite pasitikėti visais metų laikais. Tuo metu IP55 standartas užtikrina, kad „Commander 2” nebaisios net ir didžiausios liūtys, o IK08 garantuoja apsaugą nuo krušos bei vandalų smūgių.

Visa tai leidžia stotelę įrengti ne tik vidiniuose ar požeminiuose garažuose, bet ir atvirose stovėjimo aikštelėse bei privačiuose kiemuose. Tokios plačios instaliacijos galimybės realybe paverčia elektromobilio įkrovimą ten, kur iki šiol jis buvo neįmanomas.

Įkrovimo stotelė Wallbox Commander 2 22kW
Įkrovimo stotelė Wallbox Commander 2 22kW

Įkrovimas

„Wallbox Commander 2” siūloma trijų galios konfigūracijų. Turintiems vienfazį elektros įvadą tinkamas 7,4 kW variantas, o esant trifaziui - galima rinktis iš 11 kW ar 22 kW versijų. Pastaroji versija leis maksimaliu kintamos srovės greičiu įkrauti visus rinkoje esančius elektromobilius.

„Power Boost”* funkcija nuolat stebi kitų įrenginių ir pastato energijos suvartojimą bei, šiems išaugus, akimirksniu sumažina įkrovimo galią. Išmaniai skirstomi energijos resursai apsaugo nuo pastate dingusios šviesos ir leidžia įrengti daug įkrovimo stotelių net ir ribotą elektros įvado galią turinčiose teritorijose.

*Reikalingas išmanus elektros skaitiklis

Valdymas

„Commander 2” atveria visiškai naujas stotelės valdymo galimybes. Ji leidžia sukurti atskiras paskyras kiekvienam vartotojui, kuris identifikuojamas ekrane suvedamu PIN kodu, RFID kortele ar paspaudus mygtuką išmaniojo telefono aplikacijoje. Taip „Commander 2” nepasinaudos pašaliniai asmenys ir bus galima sekti kiekvieno vartotojo įkrovimo statistiką.

„Wallbox Commander 2” ekrane galima patogiai pasižiūrėti, kiek kainavo įkrovimui sunaudota elektra, nustatyti įkrovimo valandas, siekiant pasinaudoti naktiniu elektros tarifu, sumažinti įkrovimo galią, kad būtų tausojama elektromobilio baterija ir atlikti kitų naudingų dalykų.

Kadangi „Commander 2” taip pat yra nuolat prijungta prie interneto, valdyti stotelę ir stebėti įkrovimo duomenis taip pat galima kompiuterio naršyklėje ar išmaniojo telefono aplikacijoje.


Įkrovimo stotelė Wallbox Commander 2 22kW

Universalumas

Stotelėje integruotas „Type 2” kabelis tinkamas visiems pastaraisiais metais Europos rinkai pagamintiems elektromobiliams, todėl stotele galės pasinaudoti visi Jūsų kompanijos darbuotojai, klientai ir svečiai.

„Wallbox” bendradarbiauja praktiškai su visais pasaulio elektromobilių gamintojais, įskaitant „Tesla”, „Porsche”, „Volkswagen”, „Nissan”, „BMW”, „Mercedes-Benz”, „Kia”, „Hyundai”, „Fiat”, „Peugeot” ir kt. Tai garantuoja sveikiausią ir saugiausią įkrovimą Jūsų elektromobiliui.

Patikimumas

„Wallbox Commander 2” gamybai naudojami rinkoje lyderiaujančių tiekėjų pagaminti komponentai, todėl įkrovimo stotelė patikimai tarnaus daugybę metų. Tai patvirtina vos 0,1% siekiantis sutrikimų dažnis ir 3 metų pratęsta gamintojo garantija.

„Commander 2” nuolat gauna programinės įrangos atnaujinimus, kurie pagerina veikimą, valdymą ir užtikrina suderinamumą su visais ateityje pasirodysiančiais elektromobiliais. Be to, didžioji dalis įkrovimo stotelės veikimo sutrikimų gali būti nustatyta ir panaikinta nuotoliniu būdu, todėl nebūtina jos numontuoti.

Integracija su saulės baterijomis

Kas nenorėtų savo elektromobilio įkrauti nemokama saulės energija? „Wallbox Pulsar Plus” pasižymi „Eco-Smart”* funkcionalumu, kuris leidžia šią stotelę integruoti su ant jūsų pastato įrengtomis saulės baterijomis.

„Eco-Smart” turi du režimus – „Full-Green Mode” ir „Eco Mode”. Nustačius pirmąjį, stotelė nenaudos elektros iš tinklo ir jūsų EV pradės krauti tik tada, kai saulės baterijos generuos pakankamą energijos kiekį. Tuo metu „Eco Mode” režime stotelė aptiks momentiškai nesunaudojamą saulės baterijų sugeneruotos energijos perteklių ir jį, kartu su energija iš tinklo, panaudos EV įkrovimui.

*Reikalingas išmanus elektros skaitiklis