Įkrovimo stotelės

Įkrovimo Stotelė Teltonika Teltocharge 7,4 Kw

Įkrovimo stotelė Teltonika TeltoCharge 7,4 kW

Pasirinkite laido ilgį

nuo 29,10 €/mėn.

Sutartis 36 mėn
Pradinė įmoka 0 €

723.99
Įkrovimo stotelė Teltonika TeltoCharge 7,4 kW

Išskirtinis ir jums pritaikytas dizainas

Pamirškite nuobodžias juodas dėžutes! „TeltoCharge” pasižymi prabangiu dizainu ir dideliu spalvų pasirinkimu, o geriausia dalis yra tai, kad stotelės išvaizdą galima keisti ir po pirkimo. Nuimami priekiniai skydeliai vos per keletą sekundžių leidžia elegantišką pilką transformuoti į ekstravagantišką raudoną ar prašmatnią medžio imitaciją.

Atsparumas Lietuvos klimatui

„Teltonika” puikiai supranta Lietuvos klimato iššūkius technikai, todėl pasirūpino, kad „TeltoCharge” nebūtų baisūs nei šalčiai, nei lietūs. Net -30 °C siekianti veikimo temperatūra ir IP55 atsparumas drėgmei leis šią stotelę montuoti ne tik viduje, bet ir pastatų išorėje, todėl jūsų elektromobilis bus įkrautas visur ir visada. Pasitikėjimo suteikti turėtų ir ilgas 3 metų garantinis laikotarpis.

Įkrovimo stotelė Teltonika TeltoCharge 7,4 kW
Įkrovimo stotelė Teltonika TeltoCharge 7,4 kW

Išmanumas

Prijunkite „TeltoCharge” prie išmaniajam telefonui skirtos „Teltonika Energy” programėlės ir stebėkite elektros energijos suvartojimo ir išlaidų statistiką, nustatykite įkrovimo tvarkaraštį ir užrakinkite įkroviklį pašaliniams. „TeltoCharge” palaiko RFID ir NFC korteles, Wi-Fi, Bluetooth ir gali būti komplektuojamas su GSM moduliu, tad galėsite džiaugtis visais išmaniojo įkrovimo privalumais.

Visos įmanomos integracijos

Įsirengus „Carlo Gavazzi EM340” išmanųjį skaitiklį, „TeltoCharge” gali būti suderinamas su dinaminio galios balansavimo ir integracijos su saulės elektrine funkcijomis. Sklandžiai kraukitės net ir neturėdami galingo elektros įvado bei pasinaudokite galimybe savo saulės elektrinės pagamintą energiją panaudoti nemokamam elektromobilio įkrovimui. Be to, „TeltoCharge” suderinamumas su „Evioni” siūloma administravimo sistema leidžia užsidirbti papildomų pajamų iš įkrovimo.

Įkrovimo stotelė Teltonika TeltoCharge 7,4 kW

Universalumas

Stotelėje esantis „Type 2” lizdas arba kabelis tinkamas visiems pastaraisiais metais Europos rinkai pagamintiems elektromobiliams. „TeltoCharge” veikia praktiškai su visais pasaulio elektromobilių gamintojų modeliais, įskaitant „Tesla”, „Porsche”, „Volkswagen”, „Nissan”, „BMW”, „Mercedes-Benz”, „Kia”, „Hyundai”, „Fiat”, „Peugeot” ir kt.

Galimybė gauti LEA paramą

Įsigijus 7,4 kW ar 11 kW galios „TeltoCharge” bei dinaminio galios balansavimo funkciją įgalinantį „Carlo Gavazzi EM340” išmanųjį skaitiklį, galima gauti Lietuvos energetikos agentūros (LEA) skiriamą 40-80 proc. (nuo fiksuotos sumos) dydžio paramą. Patvirtiname, kad ši įranga atitinka visus paramos reikalavimus.