Įkrovimo stotelės

Įkrovimo Stotelė Hypervolt Home 2.0 7Kw

nuo 40,44 €/mėn.

Sutartis 36 mėn
Pradinė įmoka 0 €

1006

Mes susisieksime

Parašykite mums

Norint įsigyti šią prekę, mums reikia pasitikslinti keletą dalykų. Palikite savo kontaktus ir netrukus su Jumis susisieksime.

Įkrovimo stotelė Hypervolt Home 2.0 7kW

Prabanga, nekainuojanti daug

„Hypervolt” siekia padaryti galą pilkoms ir nuobodžioms stotelėms, siūlydama šiuolaikiškai ir ypač prašmatniai atrodantį produktą. Matinė danga, plonas siluetas ir ryškiausiais LED diodais padabintas logotipas bei stotelės rėmas - „Hypervolt Home 2.0” traukte traukia žvilgsnį.

Stotelė taip pat turi integruotą 5m laidą, todėl grįžus namo nereikės iš bagažinės traukti jokių papildomų kabelių. Be to, „Hypervolt Home 2.0” korpusas pagamintas taip, kad integruotą laidą būtų galima apvynioti ir įkrovimo vieta atrodytų tvarkingai.

Išmaniausia įkrovimo patirtis

„Hypervolt Home 2.0” nuo pat pradžių buvo kuriama ne kaip įprasta įkrovimo stotelė, o kaip išmani namų įkrovimo platforma. Šis įkroviklis prisijungia prie jūsų namų Wi-Fi tinklo ir akimirksniu tampa pasiekiamas per bet kokį išmanų įrenginį. Nuostabaus dizaino „Hypervolt” programėlėje galite sekti visą įkrovimo statistiką, matyti išlaidas elektrai ir nustatyti, kad įkrovimas prasidėtų tik nakį, kai galioja mažesnis elektros tarifas.

Įkrovimo stotelė Hypervolt Home 2.0 7kW
Įkrovimo stotelė Hypervolt Home 2.0 7kW

Automatinis apkrovos valdymas

Namie neturite pakankamos įvado galios, tačiau norite savo EV įkrauti sklandžiai? „Hypervolt Home 2.0” turi integruotą apkrovos valdymo sistemą, kuri įkrovimo galią reguliuoja pagal pastato energijos vartojimą. Jam išaugus, įkrovimo galia sumažinama, o sumažėjus - padidinama. Taip niekada nereikės susidurti su išmuštais elektros skaitikliais.

Integracija su saulės baterijomis

Visada svajojote savo saulės baterijų sugeneruojamą energiją panaudoti EV įkrovimui? „Hypervolt Home 2.0” tai paverčia realybe. Stotelė jau iš dėžutės ir be jokių papildomų priedų suderinama praktiškai su visomis saulės baterijų sistemomis ir yra pajėgi įkrovimą vykdyti naudodama vien tik saulės energiją, tiek jos perteklių kartu su elektra iš tinklo.

Įkrovimo stotelė Hypervolt Home 2.0 7kW

Saugumas

„Hypervolt Home 2.0” aprūpinta visomis įmanomomis elektrinės saugos sistemomis, įskaitant apsaugą nuo viršsrovių ir 6mA nuolatinės srovės nuotėkio aptikimo įrenginį, kas kartu smarkiai atpigina ir diegimą, nes nebereikia montuoti brangių B tipo nuotėkio relių. Kitaip tariant, naudodami „Hypervolt Home 2.0” visada galėsite būti ramūs, kad įkrovimas saugus tiek jūsų elektromobiliui, tiek namo elektros instaliacijai.

Ilgaamžiškumas

Kurdama šią stotelę, „Hypervolt” pasistengė užtikrinti, kad ji kuo ilgiau nepasentų iš technologinės pusės ir nepatirtų techninių gedimų. Kokybiškiausi komponentai, prailginta 3 metų garantija ir nuolat siunčiami naujų funkcijų „Hypervolt Home 2.0” suteikiantys programinės įrangos atnaujinimai suteiks galimybę stotelės nekeisti ilgus metus, net ir įsigijus naują elektromobilį.