Įkrovimo stotelės

Įkrovimo Stotelė Evbox Elvi 7,4Kw

nuo 25,28 €/mėn.

Sutartis 36 mėn
Pradinė įmoka 0 €

629

Mes susisieksime

Parašykite mums

Norint įsigyti šią prekę, mums reikia pasitikslinti keletą dalykų. Palikite savo kontaktus ir netrukus su Jumis susisieksime.

Įkrovimo stotelė EVBox Elvi 7,4kW

Dizainas

„EVBox Elvi” pasižymi laikui nepavaldžiomis formomis ir minimalistiniu dizainu, kuris derės bet kokioje aplinkoje. Išmani konstrukcija leidžia stotelę montuoti įvairiais būdais – tiek ant sienos, tiek ant specialaus stovo. Integruotas laidas supaprastins įkrovimo procesą, o spalvotų LED lempučių žiedas leis iš toli stebėti įkrovimo proceso būseną.

Patikimumas

„EVBox Elvi” vartotojams siekia pasiūlyti bekompromisį patikimumą, nepriklausomai nuo įrengimo vietos. IP55 sertifikatas užtikrina apsaugą nuo dulkių ir drėgmės, o dėl tvirtos korpuso konstrukcijos „Elvi” nebaisios nei liūtys, nei audros.

„EVBox Elvi” pritaikyta veikti net ir atšiauriomis klimato sąlygomis. Ši stotelė elektromobilius gali krauti tiek -25°C šaltyje, tiek +45°C karštyje. Kadangi korpusas taip pat atsparus rūdims ir UV spinduliams, „Elvi” galima statyti tiek vidiniuose ar požeminiuose garažuose, tiek atvirose stovėjimo aikštelėse.

Įkrovimo stotelė EVBox Elvi 7,4kW
Įkrovimo stotelė EVBox Elvi 7,4kW

Įkrovimas

„Elvi” pirkėjams siūloma trijų galios konfigūracijų. 7,4 kW variantas tiks tiems vartotojams, kurių būste nėra trifazio elektros įvado, tuo metu turintieji trifazį įvadą gali rinktis iš galingiausių 11 kW ir 22 kW versijų. Integruotas laidas su „Type 2” jungtimi tinkamas kone visiems elektromobiliams, važinėjantiems Lietuvos ir Europos keliais.

„EVBox” bendradarbiauja su daugybe elektromobilių gamintojų, todėl „Elvi” yra visiškai suderinama su BMW, Mercedes-Benz”, „Audi” „Porsche”, „Volkswagen”, „Tesla” ir visų kitų markių elektrinėmis transporto priemonėmis. Tai garantuoja sveikiausią ir saugiausią įkrovimą Jūsų elektromobiliui.

Valdymas

„EVBox Elvi” leidžia vartotoją identifikuoti tiesiog prie skaitiklio pridėjus magnetinę kortelę ar raktų pakabuką - taip įkrovikliu nepasinaudos pašaliniai asmenys. Kadangi stotelė nuolat prijungta prie interneto per Wi-Fi, 4G ar Ethernet kabelį, visa įkrovimo statistika rodoma išmaniojo telefono aplikacijoje arba specialiame internetiniame puslapyje.

Esant poreikiui, „EVBox Elvi” gali būti suprogramuota veikti kaip komercinė įkrovimo stotelė su galimybe nustatyti įkainį už kilovatvalandę ir vartotojams už įkrovimą atsiskaityti išmaniojo telefono programėle.

Įkrovimo stotelė EVBox Elvi 7,4kW

Saugumas

„EVBox Elvi” montuojamos apsauginės sistemos apsaugo nuo viršsrovių, srovės nuotėkio ir kitų nepalankių incidentų, todėl stotelė yra saugi pastato elektros instaliacijai ir automobiliui.

Stotelė gali būti aprūpinta dinaminio apkrovos valdymo funkcionalumu, leidžiančiu realiu laiku stebėti pastato elektros suvartojimą ir, pastarajam išaugus, sumažinti elektromobilių įkrovimo galią. Tai apsaugo nuo pastate dingusios šviesos, nustojusių veikti elektros prietaisų ir kitų nemalonių reiškinių.

Tvarumas

Išmanus dizainas, patikimumas, paprastas valdymas ir saugumas leis produktui nepasenti ilgą laiką, o „EVBox Elvi” gamyboje naudojami kokybiški komponentai patikimai tarnaus ilgus metus. Tai patvirtina 3 metų gamintojo garantija bei esamų klientų patirtis.

„Elvi” nuotoliniu būdu nuolat gauna programinės įrangos atnaujinimus, kurie pagerina veikimą, valdymą ir užtikrina suderinamumą ir su visais ateityje pasirodysiančiais automobilių modeliais – stotelės nereikės keisti atnaujinus elektromobilių parką. Prie to prisidės ir modulinis dizainas, leidžiantis lengvai pakeisti laidą šiam susidėvėjus ar atsiradus naujam įkrovimo lizdo standartui.