Įkrovimo planai

Įkrovimo Stotelė Teltonika Teltocharge 7,4 Kw

Įkrovimo stotelė Teltonika TeltoCharge 7,4 kW Basic

Basic plano privalumai

  • Ypač patvari Teltonika TeltoCharge stotelė
  • Standartinė stotelės įrengimo paslauga
  • Pigiausias būdas saugiai ir greitai įkrauti elektromobilį namuose

Evioni pasirūpins

Automatinio jungiklio ir apsaugos nuo perkrovų įrengimas skydinėje

Stotelės tvirtinimas prie sienos ar stulpo

*Visą informaciją apie planus rasite įkrovimo planai namams.

Pasirinkite laido ilgį

nuo 33,32 €/mėn.

Sutartis 36 mėn
Pradinė įmoka 0 €

829
Įkrovimo stotelė Teltonika TeltoCharge 7,4 kW

Prieinama kiekvienam

Laužome mitą, kad įkrovimo stotelė namuose yra prabanga. Evioni Basic už vakarienės restorane kainą per mėnesį suteikia didžiausiu greičiu elektromobilį įkraunančią stotelę bei saugų jos įrengimą.

Standartinė įrengimo paslauga

Fazės, automatiniai jungikliai, apsaugos nuo perkrovų - su Evioni Basic Jums nereikia suprasti šių burtažodžių. Pasirūpinkite 5x6mm2 elektros kabelio atvedimu nuo skydinės iki įrengimo vietos, o mes kvalifikuotai prijungsime stotelę prie būsto elektros tinklo ir pritvirtinsime ją prie sienos.

Įkrovimo stotelė Teltonika TeltoCharge 7,4 kW
Įkrovimo stotelė Teltonika TeltoCharge 7,4 kW

Saugus ir patogus įkrovimas

Į Evioni Basic kainą įtraukta Lietuvoje pagaminta, itin saugi ir išmani Teltonika TeltoCharge stotelė yra mažiausiai 3 kartus greitesnė už įkroviklį su buitiniu elektros kištuku. Pamirškite ant garažo grindų besimėtančius laidus, stringantį įkrovimą per šalčius ir iš namų visada pajudėkite su pilnai įkrauta baterija.

Padėsime gauti LEA paramą

Iki 2024 m. spalio 30 d. pateikus paraišką, Lietuvos energetikos agentūra (LEA) fiziniams asmenims suteikia galimybę susigrąžinti dalį investicijų. Privačių namų gyventojai už 7,4 kW stotelę be dinaminio galios valdymo sistemos gali atgauti 40 proc. (iki 533,87 EUR už ant sienos ar 580,44 EUR už ant žemės įrengtą stotelę), o daugiabučių namų - 60 proc. (iki 800,80 EUR už ant sienos ar 870,66 EUR už ant žemės įrengtą stotelę) išleistų lėšų. Evioni Basic planas atitinka visas paramos sąlygas.