Įkrovimo kabeliai

Įkrovimo Laidas Ev+ Type 2 Į Type 2, 22 Kw (Spiralinis)

Įkrovimo laidas EV+ Type 2 į Type 2, 22 kW (spiralinis)

nuo 6,15 €/mėn.

Sutartis 36 mėn
Pradinė įmoka 0 €

153

Tobulas kainos/kokybės santykis

EV+ kabeliai buvo kruopščiai atrinkti mūsų specialistų, kaip geriausią kainos/kokybės santykį siūlanti įkrovimo laidų opcija „Evioni” klientams. Tai ypač geras pasirinkimas tiems, kurie nori įsigyti papildomą ar netgi savo pagrindinį įkrovimo laidą ir neišleisti tam neprotingai daug pinigų.

Suderinamumas

Šis laido tipas suderinamas su visais Type 2 jungtį turinčių elektromobilių ir įkraunamų hibridų modeliais ir gali būti naudojamas tiek viešosiose, tiek buitinėse EV įkrovimo stotelėse.

32A 3 fazių versiją patariame rinktis visiems norintiems savo elektromobilį įkrauti maksimalia kintamos srovės (AC) galia ​​– 22 kW. 3 fazių laidas suderinamas tiek su vienos fazės, tiek su trijų fazių stotelėmis.

Saugumas

EV+ laido kištukai apsaugoti dangteliais, o pats laidas pagamintas iš tvirtos medžiagos. Produktas pasižymi atsparumu vandeniui ir dulkėms (IP55).

Patvarumas

EV+ laidai pagaminti iš atšiauriam klimatui pritaikytų medžiagų, todėl be sutrikimų veikia nuo -30°C iki 50°C temperatūrų diapazone.

Patogumas

Didžiausias spiralinio laido privalumas - kabelio perteklius neguli ant dažnai purvino grindinio, todėl visada išlieka švarus. Be to, tokį laidą lengviau susukti ir transportuoti.