Įkrovimo kabeliai

Įkrovimo Laidas Ev+ Type 2 Į Type 2, 7,2 Kw

Įkrovimo laidas EV+ Type 2 į Type 2, 7,2 kW

Pasirinkite laido ilgį

nuo 5,31 €/mėn.

Sutartis 36 mėn
Pradinė įmoka 0 €

132

Tobulas kainos/kokybės santykis

EV+ kabeliai buvo kruopščiai atrinkti mūsų specialistų, kaip geriausią kainos/kokybės santykį siūlanti įkrovimo laidų opcija „Evioni” klientams. Tai ypač geras pasirinkimas tiems, kurie nori įsigyti papildomą ar netgi savo pagrindinį įkrovimo laidą ir neišleisti tam neprotingai daug pinigų.

Suderinamumas

Šis laido tipas suderinamas su visais Type 2 jungtį turinčių elektromobilių ir įkraunamų hibridų modeliais ir gali būti naudojamas tiek viešosiose, tiek buitinėse EV įkrovimo stotelėse.

32A vienos fazės versiją patariame rinktis tiems, kurie automobilį žada įkrauti tik namuose, kuriuose nėra trifazio elektros įvado, o maksimali elektromobilio įkrovimo galia (AC) neviršija 8 kW.

Saugumas

EV+ laido kištukai apsaugoti dangteliais, o pats laidas pagamintas iš tvirtos medžiagos. Produktas pasižymi atsparumu vandeniui ir dulkėms (IP55).

Patvarumas

EV+ laidai pagaminti iš atšiauriam klimatui pritaikytų medžiagų, todėl be sutrikimų veikia nuo -30°C iki 50°C temperatūrų diapazone.

Patogumas

Laidas pagamintas taip, kad nesunkiai susisuktų ir būtų maksimaliai lengvas transportuoti, todėl traukdami jį iš bagažinės kiekvienąkart būsite maloniai nustebinti.