Įkrovimo kabeliai

Įkrovimo Laidas Ev+ Type 1 Į Type 2, 7,2 Kw

Įkrovimo laidas EV+ Type 1 į Type 2, 7,2 kW

nuo 5,31 €/mėn.

Sutartis 36 mėn
Pradinė įmoka 0 €

132

Tobulas kainos/kokybės santykis

EV+ kabeliai buvo kruopščiai atrinkti mūsų specialistų, kaip geriausią kainos/kokybės santykį siūlanti įkrovimo laidų opcija „Evioni” klientams. Tai ypač geras pasirinkimas tiems, kurie nori įsigyti papildomą ar netgi savo pagrindinį įkrovimo laidą ir neišleisti tam neprotingai daug pinigų.

Suderinamumas

Šis laido tipas suderinamas su visais Type 1 jungtį turinčių senesnių elektromobilių (pirmos kartos „Nissan Leaf”, „Citroen C-Zero”, „Kia Soul EV”) ir hibridų („Toyota Prius”, „Ford Focus Electric”, „Mitsubishi Outlander PHEV”) modeliais ir bei gali būti naudojamas tiek viešosiose, tiek buitinėse EV įkrovimo stotelėse.

Saugumas

EV+ laido kištukai apsaugoti dangteliais, o pats laidas pagamintas iš tvirtos medžiagos. Produktas pasižymi atsparumu vandeniui ir dulkėms (IP55).

Patvarumas

EV+ laidai pagaminti iš atšiauriam klimatui pritaikytų medžiagų, todėl be sutrikimų veikia nuo -30°C iki 50°C temperatūrų diapazone.

Patogumas

Laidas pagamintas taip, kad nesunkiai susisuktų ir būtų maksimaliai lengvas transportuoti, todėl traukdami jį iš bagažinės kiekvienąkart būsite maloniai nustebinti.