Aksesuarai

Easee Equalizer + Equalizer Amp Komplektas

Easee Equalizer + Equalizer Amp komplektas

nuo 22,47 €/mėn.

Sutartis 36 mėn
Pradinė įmoka 0 €

559
Easee Equalizer + Equalizer Amp komplektas

Trumpas aprašymas

Easee Equalizer Amp yra matavimo įrenginys ir priedas, skirtas Easee Equalizeriui. Šis įrenginys teikia duomenis, reikalingus Equalizeriui subalansuoti energiją tarp jūsų pastato ir įkrovimo stotelių. Išvenkite nereikalingų investicijų į brangius išmaniuosius skaitiklius ir įdiekite per kelias minutes su Plug and Play sistema. Easee Equalizer yra mažas išmanus įrenginys, skirtas optimizuoti jūsų įkrovimo patirtį. Jis jungiasi prie jūsų elektros skaitiklio ir automatiškai balansuoja bendrą energijos lygį tarp įkrovimo stotelių ir jūsų pastato (namo, buto bloko ar komercinio pastato). Jis leidžia jums įkrauti išmintingiau, saugiau, greičiau ir įdiegti daugiau įkrovimo stotelių jūsų pastate, siekiant išvengti perkrovų ir elektros energijos tiekimo pertrūkių kraunant elektrinę transporto priemonę. Gaminį reikia suporuoti su krovimo stotele ir prijungti prie palaikomo skaitiklio, naudojant pateiktą kabelį. Kad Easee Equalizer galėtų veikti, dažniausiai reikia aktyvuoti išmaniojo skaitiklio ryšių prievadą.

Pagrindiniai privalumai

  • Leidžia išvengti elektros skydinių perrinkimo ir išmaniųjų skaitiklių montavimo
  • Naudojant dinaminį apkrovos ir fazės valdymą, Equalizer gali pasinaudoti esama elektros talpa. Kartu su Easee Equalizer Amp jie matuoja pastato energijos suvartojimą ir naudoja prieinamą energiją, kad įkrautų greičiau, pagerindami įkrovos patirtį didesnėse įkrovos vietose, tokiose kaip prekybos centrai, biurai ar daugiabučiai.
  • Easee Equalizer Amp ir Equalizer suteikia jums viską, ko reikia, kad galėtumėte įkrauti savo automobilį naudojant saulės elektrinę ar bet kurį kitą atsinaujinančios energijos šaltinį.
  • Itin greitas įdiegimas naudojant Plug and Play – viskas bus paruošta per kelias minutes
Easee Equalizer + Equalizer Amp komplektas