Viešbučiai, restoranai, parduotuvės ir prekybos centrai

Ne paslaptis, kad elektromobilių skaičius mūsų šalyje auga kur kas greičiau, nei plečiasi jų įkrovimui skirta infrastruktūra. Pritraukite naujų klientų, sužibėkite įvairiuose reitinguose ir padidinkite savo nuoavybės vertę, įrengdami keletą įkrovimo stotelių. Surasime jums energijos sunaudojimo ir prieigos prie stotelių požiūriais efektyviausią sprendimą.

Padidinkite klientų srautą.

Užsienio partnerių patirtis rodo, jog elektromobilių stoteles įsirengę verslai geriau pasirodo įvairiuose reitinguose ir pritraukia naujų mokių klientų, kurie suteikia jiems pirmenybę prieš konkurentus ir yra linkę naudotis jų teikiamomis paslaugomis, kol kraunasi jų elektromobilis.

Vieta - nesvarbi.

Mūsų diegiamos stotelės yra vienos kompaktiškiausių rinkoje, todėl galime jas sumontuoti visais įmanomais būdais. Ant pastato sienos, lubų ar ant specialaus stulpo, požeminiame garaže ar atviroje stovėjimo aikštelėje - visur, kur tik pageidausite.

Sekite ir valdykite įkrovimą realiu laiku.

Elektromobilius įkrauti leisti tik klientams ar visiems norintiems? Apriboti įkrovimo galią ar suteikti maksimalų pajėgumą? Visa tai kontroliuoti suteikia galimybę išmani įkrovimo stotelių valdymo platforma, taip pat leidžianti realiu laiku sekti sąnaudas elektros energijai.

Mes susisieksime

Parašykite mums

Keičiame žmonių požiūrį į kasdieninį transportą. Pasikonsultuokite su mumis.