Gyvenamųjų namų kvartalų ir biurų pastatų vystytojai

Augant elektromobilių populiarumui, vis daugiau jų savininkų patiria sunkumų su įkrovimu namuose ar darbo vietoje. Dėl šios priežasties prie naujai statomo daugiabučio ar biurų komplekso įrengta elektromobilio įkrovimo stotelė kasdien tampa vis svarbesniu argumentu, ateityje galinčiu nulemti naujos nuomos ar pardavimo sutarties pasirašymą.

Ribota elektros įvado galia - ne kliūtis.

Mūsų siūlomi dinaminio apkrovos valdymo sprendimai išsprendžia ribotos galios elektros įvado problemą ir sumažina infrastruktūros įrengimo kaštus, išmaniai paskirstydami galią taip, kad vienu metu galėtų būti įkraunami visi iki vieno prie pastato priparkuoti elektromobiliai.

Viena stotelė - keliems vartotojams.

Puikiai suprantame, kad dažnai neįmanoma kiekvienams pastato lankytojui ar gyventojui įrengti atskiros įkrovimo stotelės. Dėl šios priežasties siūlome keliems vartotojams skirtus įkroviklius, leidžiančius sekti ir apskaityti kiekvieno jų įkrovimo statistiką.

Inovatyvi ir ilgaamžė infrastruktūra.

Esame įsitikinę, kad elektromobilių įkrovimo infrastruktūra turėtų būti ilgalaikė investicija, todėl diegiame tik inovatyvius ir ilgaamžius sprendimus, kurie veiks ilgus metus, net ir rinkoje pasirodžius naujiems elektromobilių modeliams.

Mes susisieksime

Parašykite mums

Keičiame žmonių požiūrį į kasdieninį transportą. Pasikonsultuokite su mumis.