Automobilių prekybininkai ir atstovybės

Apie elektromobilio įsigijimą svarstantys žmonės dažnai nerimauja dėl nepakankamos įkrovimo infrastruktūros, o prekybininkai - neturi patikimo partnerio, kuris padėtų šias baimes išsklaidyti ir jų klientams pasiūlytų optimalų įkrovimo sprendimą. Evioni pasirengusi visus šiuos rūpesčius pasiimti ant savo pečių ir leisti jums daryti tik tai, ką mokate geriausiai - pardavinėti automobilius.

Dera su visų markių modeliais.

Mūsų diegiami įkrovimo sprendimai sertifikuoti veikti su visų didžiausių gamintojų elektromobiliais ir iš tinklo įkraunamais hibridais, įskaitant „Tesla”, „Audi”, „Volkswagen”, „Škoda”, „Hyundai”, „Kia”, „Honda”, „Ford”, „Fiat”, „Chevrolet”, „Nissan” „Peugeot”, „Citroën”, „BMW”, „Mercedes-Benz”, „Mazda”, „Volvo” ir daugeliu kitų.

Atliekame viską.

Stengiamės, kad mūsų partneriai mus galėtų rekomenduoti visiems iki vieno savo klientams. Dėl šios priežasties sprendžiame visus įkrovimo klausimus, įskaitant visų tipų stotelių pardavimą, montavimą ir konsultavimą diegimo klausimais. Daugiau jokių nepatenkintų pirkėjų ir galvos skausmo.

Dosni partnerių programa.

Tvirtai tikime, kad ilgalaikė partnerystė turi būti grįsta ne tik pasitikėjimu, bet ir dėkingumu. Būtent dėl to esame pasirengę atsidėkoti už kiekvieną mūsų rekomendaciją klientui, skirdami dosnią sandorio vertės dalį. Evioni visada

Mes susisieksime

Parašykite mums

Keičiame žmonių požiūrį į kasdieninį transportą. Pasikonsultuokite su mumis.