Įkrovimo stotelės

Įkrovimo Stotelė Green Cell Gc Ev Powerbox 22 Kw Su Rfid

nuo 21,30 €/mėn.

Sutartis 36 mėn
Pradinė įmoka 0 €

530

Mes susisieksime

Parašykite mums

Norint įsigyti šią prekę, mums reikia pasitikslinti keletą dalykų. Palikite savo kontaktus ir netrukus su Jumis susisieksime.

Įkrovimo stotelė Green Cell GC EV PowerBox 22 kW su RFID

Daugiau jokių pasiteisinimų

„Green Cell GC EV PowerBox” yra pigiausias būdas savo elektromobilį įkrauti saugiai ir maksimaliai greitai. Šis „Evioni” atrinktas įkroviklis siūlo visas būtiniausias funkcijas už prieinamą kainą ir tiesiog nepalieka priežasčių neįsirengti nuosavos EV įkrovimo stotelės namuose ar biure.

Minimalistinis dizainas ir didelis atsparumas

Stotelė pasižymi dailiu, kompaktiškų matmenų aliuminio korpusu, atspariu atšiauriam lietuviškam klimatui ir turinčiu itin aukštą IP66 atsparumo vandeniui sertifikatą. Tai leis „Green Cell GC EV PowerBox” montuoti tiek lauke, tiek garaže.

Įkrovimo stotelė Green Cell GC EV PowerBox 22 kW su RFID
Įkrovimo stotelė Green Cell GC EV PowerBox 22 kW su RFID

Apsauga nuo pašalinių

Ši „Green Cell GC EV PowerBox” versija turi RFID kortelių skaitytuvą, kuris leidžia įkrovimą pradėti tik pridėjus aktyvuotą RFID kortelę. Taip stotele nepasinaudos pašaliniai asmenys.

Maksimali galia

3 fazės ir 32A srovės stipris leidžia „Green Cell GC EV PowerBox” savininkams džiaugtis didžiausia įmanoma galia, kokia tik galima įkrauti bet kokį rinkoje esantį elektromobilį – net 22 kW. Būtent todėl net ir didžiausią bateriją turinčius elektromobilius įkrausite per mažiau, nei 8h.

Įkrovimo stotelė Green Cell GC EV PowerBox 22 kW su RFID

LCD ekranas ir LED indikatorius

Spalvotame LCD ekrane realiu laiku matykite, kokia galia įkraunama jūsų elektromobilis. Tuo metu ryškus LED indikatorius leis iš toli matyti baterijos įkrovos būseną.

Visos saugumo sistemos

Stotelė turi apsaugą nuo perkaitimo, viršįtampių ir A tipo liekamosios srovės įtaisą. Be to, „Green Cell GC EV PowerBox” geba išmaniai aptikti bei diagnozuoti įvairius įkrovimo nesklandumus ir nutraukti įkrovimo procesą. Tai leis ramiai elektromobilį krauti per naktį, nesibaiminant gaisro ir trumpojo jungimo.